Narciso Rodriguez For Her - EDP 50 ml

Narciso Rodriguez For Her - EDP 50 ml

1194 Kč
1299 Kč

Prestižní Narciso Rodriguez For Her - EDP 50 ml s osvědčenou značkou Narciso Rodriguez - tento hit získáte za jedinečnou cenu 1169 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

SKU: pna00450
Do obchodu

Popis

Narciso Rodriguez

V akci je pouze tady Narciso Rodriguez For Her - EDP 50 ml od Narciso Rodriguez - tento artikl čeká na vás v bombastické akci za 1169  Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Dárek od Narcisa Rodrigueze věnovaný všem ženám - ještě vášnivejší, kouzelnější a smyslnější. Odhaluje rafinovanost moderní ženskosti a ztělesňuje pravou eleganci. Zažijte smyslnost, která dýchá něhou, luxus, který nelze promarnit a důvěrnost, která je opojná. Jednoduše svůdný parfém, který zahalí tělo a rozechvěje smysly.

Parfém od Narciso Rodriguez za cenu 1169 Kč. Původní cena 1299 Kč. Pořidte si Narciso Rodriguez For Her - EDP 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag