Paco Rabanne Invictus - EDT TESTER 100 ml

Paco Rabanne Invictus - EDT TESTER 100 ml

1159 Kč
1269 Kč

Dnes je tady pro vás Paco Rabanne Invictus - EDT TESTER 100 ml s pečetí kvality Paco Rabanne - toto zboží si můžete nechat doručit při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1099 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: ptester1323100
Do obchodu

Popis

Paco Rabanne

Trhem osvědčený produkt, Paco Rabanne Invictus - EDT TESTER 100 ml s proslulou značkou Paco Rabanne - toto zboží si můžete zakoupit extra výhodně za 1099  Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Paco Rabanne Invictus je smyslně svěží, sportovní vůně, která je ztělesněním energie, dynamiky, čistoty a síly. Invictus latinsky znamená v překladu neporazitelný. Flakon je navržen jako trofej, která představuje vítězství. Nádherný, průzračný, energický parfém se strukturovanou vůní s velmi osobitým základem. Na trh byla uvedena v roce 2013.

Parfém od Paco Rabanne za cenu 1099 Kč. Původní cena 1269 Kč. Pořidte si Paco Rabanne Invictus - EDT TESTER 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag