Rasasi Al Hobb Al Hakiki - EDP 100 ml

Rasasi Al Hobb Al Hakiki - EDP 100 ml

 Kč
459 Kč

Není proč váhat, Rasasi Al Hobb Al Hakiki - EDP 100 ml od Rasasi - tento hit seženete extra výhodně za Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: prss077100
Do obchodu

Popis

Rasasi

Výjimečné zboží, Rasasi Al Hobb Al Hakiki - EDP 100 ml od známého výrobce Rasasi - toto zboží si můžete objednat při likvidaci skladu za nepřekonatelných   Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Parfémovaná voda Rasasi Al Hobb Al Hakiki je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se do vůně, která vám dodá skvělou náladu po celý den! Vůně "Al Hobb Al Hakiki" neboli "Láska je pravda" má na začátku ovocné tóny, následované svěžími květinami a usazuje se se základními tóny teplých dřevin.  

Parfém od Rasasi za cenu Kč. Původní cena 459 Kč. Pořidte si Rasasi Al Hobb Al Hakiki - EDP 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag