Rochas Madame Rochas - EDT 100 ml

Rochas Madame Rochas - EDT 100 ml

 Kč
689 Kč

Perfektní Rochas Madame Rochas - EDT 100 ml od originálního výrobce Rochas - tento produkt koupíte téměř zdarma za Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: prc011100
Do obchodu

Popis

Rochas

Jedinečná nabídka, Rochas Madame Rochas - EDT 100 ml značky Rochas - tento produkt objednáte téměř zdarma za   Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Rafinovaná, klasická, elegantní, okouzlující - to vše je spjato s touto vůní. Madame Rochas je vůně s ryzí elegancí, je to symbol klasické francouzské rafinovanosti. Parfém Rochas Madame je kompozicí těžších hořkých tónů, které postupně přechází v květinový omamný tón kosatce a dále lehce přechází do orientálních dřevin. Snaňte se rafinovanou i vy. Na trh byla uvedena v již roce 1960.

Parfém od Rochas za cenu Kč. Původní cena 669 Kč. Pořidte si Rochas Madame Rochas - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag