Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Free Time - EDT 50 ml

Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Free Time - EDT 30 ml

329 Kč
699 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Free Time - EDT 30 ml s jakostní značkou Salvatore Ferragamo - tento hit můžete sehnat při právě probíhající akci za 329 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: psa10030
Do obchodu

Popis

Salvatore Ferragamo

Vaše možnosti obohacující Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Free Time - EDT 30 ml populárního výrobce Salvatore Ferragamo - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 329  Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

F By Ferragamo Pour Homme Free Time propojuje přirozenou eleganci muže Farragamo s ležérností a špetkou světáctví. Výsledkem je dokonalá vůně pro muže, který řídí život po svém a už jen svou přítomností dovede kdekoliv navodit přátelského ducha. Jeho styl je velmi neformální, jako kdyby pro něj nebyl každý den plný povinností, ale jen dalším z řady dobrodružství. Námořnická modř přesně ilustruje ideu uvolněného a zároveň vytříbeného životního stylu. Světle modrý odstín ideálně vystihuje lehkost a modrý pás, který obtáčí flakon, zdůrazňuje dotek svěžesti. Na konci pásu matně pobleskuje kovová destička s logem Pour Homme potvrzující - coby symbol mužnosti - nezaměnitelný podpis kolekce. Papírová krabička v sofistikované bílé barvě je 100% Made in Italy. Použitý materiál nese ekologický certifikát Rady pro lesní hospodářství (FSC). Pravá strana krabičky v modrém odstínu ještě umocňuje pocit svěžesti. Vůně byla na trh uvedena v roce 2011.

Parfém od Salvatore Ferragamo za cenu 329 Kč. Původní cena 699 Kč. Pořidte si Salvatore Ferragamo F By Ferragamo Free Time - EDT 30 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag