STR8 Red Code - EDT - SLEVA - promáčklá krabička 100 ml

STR8 Red Code - EDT 50 ml

159 Kč
299 Kč

Tohle si zamilujete: STR8 Red Code - EDT 50 ml oblíbené značky STR8 - tento artikl pořizujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 159 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pei04750
Do obchodu

Popis

STR8

Příjemné pocity navazující STR8 Red Code - EDT 50 ml od společnosti STR8 - tento artikl čeká na vás s VIP slevou pro každého za 159  Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Prolom kód se svěží pánskou vůní RED CODE... Zásah čisté energie pro muže, který ví jak rozšifrovat podstatu života. STR8 RED CODE využívá zcela nového konceptu, který je založen na červené barvě a významu kódu.Red – červená je pravděpodobně nejvíce expresivní barvou charakterizující široké spektrum pocitů a emocí.

Parfém od STR8 za cenu 159 Kč. Původní cena 299 Kč. Pořidte si STR8 Red Code - EDT 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag