Thierry Mugler Alien - EDP (plnitelná) 30 ml

Thierry Mugler Alien - EDP (plnitelná) 60 ml

 Kč
1489 Kč

V akci je pouze tady Thierry Mugler Alien - EDP (plnitelná) 60 ml s trendy značkou Thierry Mugler - tento artikl pořizujte po slevě za 1299 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: ptm01860
Do obchodu

Popis

Thierry Mugler

Dnes je tady pro vás Thierry Mugler Alien - EDP (plnitelná) 60 ml pocházející od značky Thierry Mugler - tento produkt máte po jednoduché objednávce s úžasnou cenovkou 1299  Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Alien-cizinec, bytost přicházející odjinud, žena pocházející z jiného světa, mimo naši všednost. Je odlišná, ale přitom nám blízká. Vyzařuje pozitivní energii, mír a magii. Orientálně-dřevitá vůně, která je nabitá pozitivní energií. Vůně byla uvedena na trh v roce 2005.

Parfém od Thierry Mugler za cenu 1299 Kč. Původní cena 1399 Kč. Pořidte si Thierry Mugler Alien - EDP (plnitelná) 60 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag