Thierry Mugler Angel - EDP (plnitelná) - SLEVA - bez celofánu

Thierry Mugler Angel - EDP (plnitelná) - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 25 ml

759 Kč
919 Kč

Perfektní Thierry Mugler Angel - EDP (plnitelná) - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 25 ml s proslulou značkou Thierry Mugler - tento produkt obchodujeme po slevě za 759 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: pxsleva371725
Do obchodu

Popis

Thierry Mugler

Exkluzivní Thierry Mugler Angel - EDP (plnitelná) - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 25 ml se známou značkou Thierry Mugler - tento hit naleznete s neuvěřitelnou slevou za 759  Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Jedná se o první parfém tohoto slavného tvůrce, který se záhy stal nejoblíbenější vůní v celé Francii. První orientální vůně, která zamíchá vašimi smysly a zcela vás pohltí. Sladká andělská vůně s jemným nádechem vanilky a šťavnatého ovoce. Thierry Mugler Angel vyvolá vzpomínky na něžné dětství a navodí pocity snové nekonečnosti. Na trh byla vůně uvedena v roce 1992.

Parfém od Thierry Mugler za cenu 759 Kč. Původní cena 919 Kč. Pořidte si Thierry Mugler Angel - EDP (plnitelná) - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 25 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

1 2 3 5
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag