Thierry Mugler Womanity - EDP (plnitelná) 80 ml

Thierry Mugler Womanity - EDP (plnitelná) 80 ml

 Kč
1289 Kč

Nabídka pro vás: Thierry Mugler Womanity - EDP (plnitelná) 80 ml s trendy značkou Thierry Mugler - tento produkt máte na dosah ruky za úžasnou cenu 1199 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: ptm08480
Do obchodu

Popis

Thierry Mugler

Zákazníky doporučované zboží, Thierry Mugler Womanity - EDP (plnitelná) 80 ml pocházející od značky Thierry Mugler - tento artikl se na vás těší s výjimečnou slevou za 1199  Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Thierry Mugler představuje ve vůni Womanity svěží pohled na dnešní ženu. Zaměřuje se na tvořivou sílu, kterou ženy ztělesňují. Jsou součástí žijící "sítě", nového lidstva, které spojuje rozmanitost a energii žen. Toto neviditelné pouto, tuto energii a sílu, která sjednocuje všechny ženy, nazval Womanity. Vnímá jedinečné pouto mezi ženami, jakýsi nadčasový pocit intimity, spoluviny, tajných porozumění, solidarity a intuice. Flakon - drahocenné umělecké dílo poprášené patinou času se jako klenot dědí z generace na generaci. Kovový šperk v sobě nese tajemný univerzální jazyk. Sklo symbolizuje jednoduché linie mrakodrapů, tvář spojující všechny ženy bez rozdílu, řetěz odkazující na nekonečné pouto, stejně jako prsten, který potvrzuje toto spojení. Růžová je barva ženskosti, mládí a hluboké intimity. Na trh byla uvedena v roce 2010.

Parfém od Thierry Mugler za cenu 1199 Kč. Původní cena 1269 Kč. Pořidte si Thierry Mugler Womanity - EDP (plnitelná) 80 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag