Travalo Ice - plnitelný flakon 5 ml (fialový)

Travalo Ice - plnitelný flakon 5 ml (fialový)

 Kč
129 Kč

Nabídka pro vás: Travalo Ice - plnitelný flakon 5 ml (fialový) s pečetí kvality Travalo - toto zboží si můžete zakoupit po slevě za Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pav047
Do obchodu

Popis

Travalo

Vynikající Travalo Ice - plnitelný flakon 5 ml (fialový) od kvalitního výrobce Travalo - tento produkt objednáte za skvělou cenu   Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Travalo Ice je opravdu praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě.Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Parfém od Travalo za cenu Kč. Původní cena 129 Kč. Pořidte si Travalo Ice - plnitelný flakon 5 ml (fialový) nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag