Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tmavě růžový)

Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tmavě růžový)

 Kč
499 Kč

Nejprodávanější Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tmavě růžový) co nám dodává Travalo - tento artikl musíte mít za téměř velkoobchodní cenu Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pav037
Do obchodu

Popis

Travalo

Vaše možnosti obohacující Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tmavě růžový) od předního výrobce Travalo - tento produkt nabízíme za výhodnou cenu   Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Travalo Milano je praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě. Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Parfém od Travalo za cenu Kč. Původní cena 499 Kč. Pořidte si Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tmavě růžový) nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag