Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tyrkysový)

Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tyrkysový)

 Kč
499 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tyrkysový) s trendy značkou Travalo - tento produkt dodáváme extra výhodně za Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pav054
Do obchodu

Popis

Travalo

Spokojenost přinášející Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tyrkysový) od oblíbené značky Travalo - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za   Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Travalo Milano je praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě. Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Parfém od Travalo za cenu Kč. Původní cena 499 Kč. Pořidte si Travalo Milano - plnitelný flakon 5 ml (tyrkysový) nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag