Travalo Roma - plnitelný flakon 5 ml (stříbrný)

Travalo Roma - plnitelný flakon 5 ml (stříbrný)

 Kč
299 Kč

Jedinečná nabídka, Travalo Roma - plnitelný flakon 5 ml (stříbrný) od kvalitní značky Travalo - tento produkt máte po jednoduché objednávce levně za Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pav052
Do obchodu

Popis

Travalo

V akci je pouze tady Travalo Roma - plnitelný flakon 5 ml (stříbrný) od oblíbeného výrobce Travalo - tento artikl objednávejte při časově omezené akci za   Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Travalo Roma je praktický flakonek, do kterého jednoduše napumpujete obsah své oblíbené vůně a budete ji mít stále při sobě. Použití: Odejměte rozprašovací čepičku své vůně a na hadičku, kterou tím odkryjete nasaďte Travalo Refillable a s celým Travalo pumpujte. Tak se prázdný flakon naplní.

Parfém od Travalo za cenu Kč. Původní cena 299 Kč. Pořidte si Travalo Roma - plnitelný flakon 5 ml (stříbrný) nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag