Trussardi Blue Land - EDT 100 ml

 Kč
1069 Kč

Dnes je tady pro vás Trussardi Blue Land - EDT 100 ml s proslulou značkou Trussardi - tento artikl doporučujeme téměř zdarma za Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Udělejte si radost.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: ptr044100
Do obchodu

Popis

Trussardi

Perfektní Trussardi Blue Land - EDT 100 ml od značky Trussardi - toto zboží si můžete opatřit v časové omezené slevě za   Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Pánská vůně Blue Land značky Trussardi vyjadřuje pocit sounáležitosti a vazbu ke kořenům. Vezme nás s sebou na cestu do země absolutních emocí. Moc a krása přírody i lidských rukou tu vytvořila pozoruhodné výjevy. Modrá je barva západu slunce, světla a energie. Je to vzrušující blankytný paprsek symbolizující pocit nezávislosti a svobody.

Parfém od Trussardi za cenu Kč. Původní cena 1069 Kč. Pořidte si Trussardi Blue Land - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag