Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale - EDP 75 ml originální od labelu Van Cleef & Arpels - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Prestižní Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale - EDP 75 ml co bereme od značky Van Cleef & Arpels - tento produkt dodáváme výhodně za Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Přejeme vám příjemné nakupování.
Collection Extraordinaire Gardenia Petale je dámská vůně, kterou vytvořila v roce 2009 parfumérka Nathalie Feisthauer. Tato květinová vůně vás pohladí smyslnými tóny jasmínu, konvalinek a gardénie. Svěžest dodávají citrusy a zelené tóny.
Parfém od Van Cleef & Arpels za cenu Kč. Původní cena 1599 Kč. Pořidte si Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale - EDP 75 ml nyní levněji online, nakupujte zde.