Versace Bright Crystal - tělové mléko - SLEVA - pomačkaná krabička 200 ml

Versace Bright Crystal - tělové mléko - SLEVA - pomačkaná krabička 200 ml

495 Kč
525 Kč

Hit z katalogu: Versace Bright Crystal - tělové mléko - SLEVA - pomačkaná krabička 200 ml od producenta Versace - tento hit naleznete téměř zdarma za 495 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pxsleva2147200
Do obchodu

Popis

Versace

Poctivý výrobek, Versace Bright Crystal - tělové mléko - SLEVA - pomačkaná krabička 200 ml s proslulou značkou Versace - tento hit můžete získat za hustou cenu 495  Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Květinově-svěží vůně. Jemná smyslnost, křišťálová průzračnost a třpytivý jas: Versace uvádí zářivý křišťál Bright Crystal. Vzácný šperk vytříbené krásy je plný osvěžujících a chvějivě květinových tónů. Fascinující a rozkošná vůně je určena ženě Versace, silné a sebevědomé, ale zároveň žensky smyslné a okouzlující krásce. Při prvním doteku ji, jako hedvábný šátek, pohladí zářivé tóny yuzu a vzápětí ji osvěží šťáva z granátového jablka protékající přes chladivé kostky ledu. Poté přichází řada na ušlechtile ženský koktejl složený z květů magnólie, pivoňky a lotosu, propojující v sobě průzračnost s něžnou smyslností. Vzápětí se rozvíjí akord rozkoše zosobněný ambrou, hřejivým Akašu dřevem (strom rodící kešu oříšky) a pižmem. Vůně byla uvedena na  trh v roce 2006.

Parfém od Versace za cenu 495 Kč. Původní cena 525 Kč. Pořidte si Versace Bright Crystal - tělové mléko - SLEVA - pomačkaná krabička 200 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag