Versace Eros - EDT 5 ml + balzám po holení 25 ml + sprchový gel 25 ml

Versace Eros - EDT 5 ml + balzám po holení 25 ml + sprchový gel 25 ml

 Kč
275 Kč

Vaše oblíbené zboží, Versace Eros - EDT 5 ml + balzám po holení 25 ml + sprchový gel 25 ml pocházející od značky Versace - toto zboží zakoupíte za úžasnou cenu Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pve235
Do obchodu

Popis

Versace

Oblíbený produkt Versace Eros - EDT 5 ml + balzám po holení 25 ml + sprchový gel 25 ml pocházející od značky Versace - tento artikl pořizujte při likvidaci skladu za nepřekonatelných   Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Láska, vášeň, krása a touha - to jsou klíčové prvky pánské vůně Versace Eros. Dokonalost mužského těla propojená s odkazy k antické mytologii a klasickému sochařství reprezentují charakteristické prvky stylu Versace už od jeho samotných počátků. Eros coby bůh lásky s kouzelným lukem a šípy, jež nikdy neminou svůj cíl, má moc nad lidmi a jejich srdce. Vůně Eros je novou vůní pro silného, vášnivého a sebevědomého moderního muže. Flakon zaujme na první pohled tyrkysovou barvou v mužně sytém odstínu evokujícím hladinu Středozemního moře pableskující ve slunci. Najdeme v něm ale i odkaz na antické umění a kulturu adaptované do moderního stylu. Zlatý rytý nápis Versace Eros dominuje centrální části flakonu. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Parfém od Versace za cenu Kč. Původní cena 259 Kč. Pořidte si Versace Eros - EDT 5 ml + balzám po holení 25 ml + sprchový gel 25 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 9

Další produkty od výrobce  

1 2 3 15
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag