Versace Vanitas Eau de Toilette - EDT 30 ml

Versace Vanitas Eau de Toilette - EDT 100 ml

 Kč
915 Kč

Ve slevě je Versace Vanitas Eau de Toilette - EDT 100 ml co nám dodává Versace - tento artikl je v tento okamžik za výhodnou cenu Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: pve218100
Do obchodu

Popis

Versace

Vaše možnosti obohacující Versace Vanitas Eau de Toilette - EDT 100 ml oblíbené značky Versace - toto zboží si můžete nechat doručit ve slevové akci za   Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Okamžik pomíjivé krásy zachycený v jasné a svůdné vůni, provokující zároveň smysly i představivost. Vznáší se ve vzduchu, její neodbytné kouzlo omámí váš čich, jenž ji zhmotní v nádhernou skutečnost. Je tu zcela nová část ženského ega – ta nejopravdovější, ztělesněná v parfému. Je tu Vanitas! Vanitas - to je spojení ryzích elementů vybraných a zkombinovaných s důrazem na jejich dokonalou harmonii. Bohaté a dráždivě smyslné květy Tiaré jsou podpořeny a povznášeny tóny růže a frézie a zahaleny do smyslných akcentů cedrového dřeva a čaje. Na trh byla uvedena v roce 2012.

Parfém od Versace za cenu Kč. Původní cena 915 Kč. Pořidte si Versace Vanitas Eau de Toilette - EDT 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 9

Další produkty od výrobce  

1 2 3 15
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag