Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml

Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml

 Kč
1519 Kč

V akci je pouze tady Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml od společnosti Yves Saint Laurent - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 1399 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

SKU: pys01150
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

No tak tohle je gól: Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml pocházející od značky Yves Saint Laurent - toto zboží si můžete nechat poslat ve výprodejové akci za 1399  Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Hvězdný parfém Cinéma vzdává poctu kráse, potěšení a svádění. Cinéma, vůně Yves Saint Laurent, odhaluje "Star" v každé ženě. Vyzkoušejte a nechte se unést orientálně-ovocnou vůní, která z vás udělá vždy tu nejelegantnější dámu ze všech. Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu 1399 Kč. Původní cena 1435 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag