Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 50 ml

Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 90 ml

 Kč
1749 Kč

Hit z katalogu: Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 90 ml s jakostní značkou Yves Saint Laurent - tento produkt koupíte ve výhodné akci za 1626 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

SKU: pys01190
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Perfektní Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 90 ml od známého výrobce Yves Saint Laurent - tento produkt posíláme ve výprodejové akci za 1626  Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Hvězdný parfém Cinéma vzdává poctu kráse, potěšení a svádění. Cinéma, vůně Yves Saint Laurent, odhaluje "Star" v každé ženě. Vyzkoušejte a nechte se unést orientálně-ovocnou vůní, která z vás udělá vždy tu nejelegantnější dámu ze všech. Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu 1626 Kč. Původní cena 1699 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent Cinéma - EDP 90 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag