Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP - SLEVA - bez celofánu

Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 1 ml 60 ml

1499 Kč
1999 Kč

Top produkt, Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 1 ml 60 ml značky Yves Saint Laurent - tento produkt máte za pár kliknutí při likvidaci skladu za nepřekonatelných 1559 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: pxsleva352060
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Hit poslední doby, Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 1 ml 60 ml oblíbené značky Yves Saint Laurent - tento produkt máte po jednoduché objednávce v bombastické akci za 1559  Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

L´Homme Le Parfum je parfémovaná voda pro muže, který je charismatický, elegantní a sebevědomý. Nebojí se všech pohledů, které se na něj upínají. L´Homme Le Parfum si bere základ z předchůdce L´Homme, z počátku se uvolní svěží ovocná báze, posléze se rozvine bohatá směsice ambry, která nakonec ustoupí silnému cedru. Parfém byl uveden na trh v roce 2020.

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu 1559 Kč. Původní cena 1999 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum - EDP - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 1 ml 60 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag