Yves Saint Laurent Opium 2009 - EDP 30 ml

Yves Saint Laurent Opium 2009 - EDP 90 ml

 Kč
2445 Kč

Jasný hit, Yves Saint Laurent Opium 2009 - EDP 90 ml co odebíráme od výrobce Yves Saint Laurent - tento artikl nakupujte v časové omezené slevě za Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

SKU: pys11590
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

V akci je Yves Saint Laurent Opium 2009 - EDP 90 ml s pečetí kvality Yves Saint Laurent - tento produkt obchodujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných   Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Opium symbolizuje fascinaci Orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Yves Saint Laurent Opium 2009 je mimo jiné složen z jasmínu, bergamotu, mandarinky a myrhy. Design flakonu navrhnul ředitel YSL Fabien Baron a Stefano Pilati. Nový flakon je provázen reklamní kampaní a tváří se stal Karen Elson.

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu Kč. Původní cena 2399 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent Opium 2009 - EDP 90 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag