Yves Saint Laurent Rive Gauche - EDT - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 100 ml

1359 Kč
1639 Kč

Dnes je tady pro vás Yves Saint Laurent Rive Gauche - EDT - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 100 ml s trendy značkou Yves Saint Laurent - tento produkt máte na dosah ruky s výjimečnou slevou za 1439 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: pxsleva3444100
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Spokojenost přinášející Yves Saint Laurent Rive Gauche - EDT - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 100 ml pocházející od značky Yves Saint Laurent - tento artikl objednávejte s výjimečnou slevou za 1439  Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Rive Gauche je stav mysli, postoj k životu, životní styl. Rive Gauche ztělesňuje vůni zcela nezávislé a svobodomyslné ženy. Je svobodná, sexy a nepředvídatelná; Rive Gauche vyjadřuje samotnou podstatu nadčasové modernosti značky YSL. Od doby svého vzniku si tento revoluční parfém drží svou výjimečnou moc a nevzdal se ani originálního designu flakonu. Vůně byla představena v roce 1970!  

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu 1439 Kč. Původní cena 1639 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent Rive Gauche - EDT - SLEVA - bez celofánu, chybí cca 2 ml 100 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag