Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 60 ml

Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 60 ml

1359 Kč
1699 Kč

Trendy Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 60 ml s jakostní značkou Yves Saint Laurent - tento produkt objednáte za mimořádně nízkou cenu 1399 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

SKU: pys22060
Do obchodu

Popis

Yves Saint Laurent

Jedinečná nabídka, Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 60 ml od populárního výrobce Yves Saint Laurent - tento produkt dodáváme v husté akci za 1399  Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Už se těšíte na svoji objednávku?

Stojíte v zákulisí, adrenalin vám proudí tělem, připravujete se na životní koncert, závod, zápas či meeting. Tato chvíle je pro vás jako stvořená. Jdete zazářit! Přesně tímto se vyznačuje Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men. Všimněte si temně modré barvy v horní části flakonu. To je ta chvíle, kdy si jdete za svým úspěchem, kdy ukážete, že jste sebejistý, průbojný a charismatický muž.  Jedná se o intenzivnější variantu předchůdce Yves Saint Laurent Y EDT a opravdu stojí za to. Hlavou parfému jsou květy pomerančovníku, srdcem jsou tóny zázvoru a bergamotu. Základem parfému je šalvěj a jalovec. Uvedení parfému na trh bylo v roce 2019.        

Parfém od Yves Saint Laurent za cenu 1399 Kč. Původní cena 1699 Kč. Pořidte si Yves Saint Laurent Y Live Intense For Men EDT 60 ml nyní levněji online, nakupujte zde.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

1 2 3 7

Další produkty od výrobce  

1 2 3 12
Zobrazit všechny produkty od výroce 
shopping-bag