SENSAI péče o rty

SENSAI THE LIPSTICK 3,5 mg

Luxusní rtěnka pro zářivě hedvábné a plné rty s obsahem Koishimaru Silk, které zachycuje každou nuanci světla, barvy a textury. Luxusní směs Silky Lustrous Powders s formulí anti-age zahalí vaše rty zářivou barvou a dodá jim hedvábně lesklý a smyslný vzhled. Lip Care Complex a Koishimaru Silk – složky, které rtům dodají objem, hydrataci a pozvednou povislé kontury. Neodolatelné rty po celý den. Dostupná v 15 odstínech

Informativní cena: 1390 Kč

LIP PENCIL 1g

Tenká konturovací tužka na rty se snadnou aplikací. Hladký dotyk, který přesně definuje kontury vašich rtů a zintenzivní odstín rtěnky. Pro dlouhotrvající efekt. Odolná proti rozmazání. Obsahuje ořezávátko. Dostupná v 6 odstínech.

Informativní cena: 900 Kč

TOTAL LIP GLOSS 4.5mL

Favorit mezi favority, profesionální péče o vaše rty, kterou musíte mít. Sametový lesk na rty, který se jemně nanáší, vytváří plné a zářivé rty s přirozeně narůžovělým nádechem. Formule TOTAL LIP TREATMENT v kombinaci s Koishimaru Silk a Lip Care Complex, nepřetržitě hydratuje jemné linie rtů a zanechává je svěží a hedvábné. Aplikujte samostatně, pro přirozený „look“ nebo v kombinaci s rtěnkou, pro zářivě svůdný vzhled.

Informativní cena: 1150 Kč

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here